O Nas

Kochamy kawę. Od lat. Dlatego nasza pasja przerodziła się w powołanie. Sprzedaż ekspresów i profesjonalny serwis techniczny, dostępny do Państwa dyspozycji przez cały okres użytkowania zakupionego u nas sprzętu, to nasza misja. To Kawa Pro.

Poznajmy się bliżej!

Zależy nam na naszych wspólnych relacjach, dlatego też chcielibyśmy Ci trochę opowiedzieć o sobie. Jak wygląda historia KawaPro?

Wszystko zaczęło się 1 października 2017 roku. W tym dniu przypadał Międzynarodowy Dzień Kawy, a my istnieliśmy pod nazwą Imperium Ekspresów. To były nasze pierwsze kroki, pochłanialiśmy wiedzę jak gąbki, wiecznie nienasyceni. Badaliśmy każdy element wszelkiego rodzaju maszyn, byliśmy skupieni na każdym szczególe. Próbowaliśmy wszystkich rodzajów palenia i metod parzenia kawy. Od tego momentu zatopiliśmy się na dobre w kawie i wszystkim, co z nią związane. Dosłownie. Zaczynaliśmy od jednego pokoju, z jednym biurkiem i jednym ekspresem. Nie mamy zamiaru porównywać się do gigantów, ale to trochę podobna historia do początków Apple czy Microsoft, tylko w mniejszym wydaniu. Przynajmniej na razie 😉 Ten początkowy ekspres pozwolił nam po raz pierwszy poznać budowę i sposób działania tych urządzeń. Demontaż i montaż każdego elementu pozwoliły nam zrozumieć działanie tego cudownego urządzenia, które daje nam nasz ulubiony napój.

Nasza Historia

Wspominamy te czasy z uśmiechem na twarzy. Owszem, mierzyliśmy się z wieloma trudnościami, mieliśmy wiele pytań, nie mieliśmy odpowiedniego wsparcia ani dobrej kadry specjalistów. Lecz jak to mówią, praktyka czyni mistrza. Droga, jaką przeszliśmy oraz okazane zaufanie, jakim nas obdarzyliście, pozwala nam cieszyć się z naszej pracy, a liczne rekomendacje są powodem do dumy i uśmiechu na twarzy. Oczywiście, oprócz wielu sukcesów zdarzały się również błędy i porażki, jednak z każdej takiej sytuacji płynęła lekcja, dzięki której zdobyliśmy bezcenne doświadczenie. Nigdy nie baliśmy się do tego przyznać i nie będziemy się tego wstydzić, gdyż najprawdopodobniej bez nich nie byłoby nas tu, gdzie jesteśmy dzisiaj.
Kiedyś Fizyk Niels Bohr powiedział: „Ekspert to ten, który popełnił wszystkie możliwe błędy, jakie można popełnić w danej dziedzinie działalności”. Zgadzamy się z tym w 100%.

Po zrozumieniu całej drogi , jaką muszą przebyć ziarna, od plantacji całej drogi , jaką muszą przebyć ziarna, od plantacji do finalnej filiżanki kawy, poznaniu procesów i subtelności palenia , wreszcie wprowadziliśmy na rynek własną linię kawy. Nie przestajemy się uczyć i wciąż doskonalimy nasze umiejętności . Zrealizowane zamówienia oraz pozytywne oceny i rekomendacje dają nam napęd do dalszej pracy i rozwoju.

Wraz z pojawieniem się stałej bazy klientów i płynnością zamówień zdaliśmy sobie sprawę , że nadszedł czas, aby rozszerzyć naszą działalność. Musieliśmy zmienić lokal na większy , nasz zespół zaczął się znacząco powiększać , a nasza praca zaczęła być coraz bardziej ekscytująca.

Rozwój

Dziś obsługujemy większość restauracji i kawiarni na terenie Warszawy, jak również całej Polski. A to na pewno nie koniec naszych planów !

Jeśli chodzi o doświadczenie to możemy powiedzieć , że powyżej 1 800 sukcesywnie naprawionych ekspresów było naprawiono przez Nas.

Posiadamy na stanie ponad 2 000 części zamiennych do różnego rodzaju urządzeń kawowych.

Zapraszamy do kontaktu
Dane kontaktowe
Imperium Ekspresów Maxim Ivanov.
Kawa Pro

ul. Kaczorowa 37
03-046 Warszawa

Tel: +48 533 335 303
E-mail: kawapropl@gmail.com

    (*) - pola wymagane